Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum
 
 
 
   
 

Działy Muzeum



Dział Historii i Badań Naukowych
Paweł Bezak – Kierownik
(22) 839 12 68 wew. 38

Ewelina Pilawa-Soroka – samodzielny referent
(22) 839 12 68 wew. 41
e.pilawa@muzeumniepodleglosci.art.pl

 
———————————————————————————–
Redakcja NiP
Dorota Panowek, sekretarz redakcji NiP
—————————————————————————————
 
 
zbiory@muzeumniepodleglosci.art.pl
Kierownik
dr Izabela Mościcka – kustosz, kierownik działu zbiorów
tel. (22) 839 12 68 wew. 55
533 308 045
i.moscicka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Irena Kępa – kustosz dyplomowany
tel. (22) 839 12 68 wew. 56
i.kepa@muzeumniepodleglosci.art.pl
Aleksander Kosieradzki – samodzielny referent ds. digitalizacji
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
a.kosieradzki@muzeumniepodleglosci.art.pl
Dawid Kulawczuk – referent
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
a.wysocka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Łukasz Żywek – kustosz
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
l.zywek@muzeumniepodleglosci.art.pl
Tadeusz Stani – fotograf
tel. (22) 839 12 68 wew. 12
t.stani@muzeumniepodleglosci.art.pl
 
 
—————————————————————————————————————————–
 
Dział Promocji i Marketingu

tel. (22) 826 90 93

533 783 370
Justyna Wyszyńska – kierownik działu
j.wyszynska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Bartłomiej Kłusek – starszy specjalista
b.klusek@muzeumniepodleglosci.art.pl
533 783 370
Kontakt dla mediów:
media@muzeumniepodleglosci.art.pl

——————————————————————————————————————

Dział Edukacji
tel. (22) 827 96 43 wew. 18
Krzysztof Bąkała – kustosz, kierownik działu
k.bakala@muzeumniepodleglosci.art.pl
Michał Rybak – kustosz
m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl
Teresa Kołakowska-Bajtlik – edukator, Akademia Seniora
(22) 827 96 43 wew. 20
533 750 436
t.kolakowska@muzeumniepodleglosci.art.pl

Waldemar Grabowski – specjalista ds. organizacyjno-technicznych w.grabowski@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

—————————————————————————————————————————-
 
(22) 839 12 68 wew. 44
biblioteka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Halina Murawska – kierownik biblioteki
533 625 165
h.murawska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Jolanta Miszkiewicz – bibliotekarz
j.miszkiewicz@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

Marta Litwin – bibliotekarz
m.litwin@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

———————————————————————————————————————-
Małgorzata Łusiak – główna księgowa
tel. (22) 826 90 91 wew. 36
533 640 958
ksiegowosc@muzeumniepodleglosci.art.pl
m.lusiak@muzeumniepodleglosci.art.pl
Halina Dąbrowska – specjalista ds. księgowości
tel. (22) 826 90 91 wew. 72
h.dabrowska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Elżbieta Firlej – główny specjalista ds. finansowo-księgowych
(22) 827 96 43 wew.36
e.firlej@muzeumniepodleglosci.art.pl
Katarzyna Marek – specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 72
k.marek@muzeumniepodleglosci.art.pl
Alina Słowik – starszy specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 35
a.slowik@muzeumniepodleglosci.art.pl

Patrycja Dołowy – specjalista ds. księgowości tel.
22) 826 90 91 wew. 72
p.dolowy@muzuemniepodleglosci.art.pl

———————————————————————————————————————————
 

Kadry

kadry@muzeumniepodleglosci.art.pl
Agnieszka Czonka –  Starszy specjalista ds. pracowniczych
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
570 922 844
a.czonka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Ewa Krawiec – Specjalista ds. kadr
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
komórka: 533 551 465
e.krawiec@muzeumniepodleglosci.art.pl
 
————————————————————————————————————————–
 
Dorota Panowek – specjalista
tel.(22) 826 90 91 wew. 53
tel. bezpośrednie (22) 827 03 23, (22) 827 37 70
570 722 844
e-mail: sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl
Kancelaria
Sylwia Łusiak – starszy specjalista ds. kancelarii
tel. bezpośredni (22) 839 12 34
tel. (22) 826 90 91 wew. 14
kancelaria@muzeumniepodleglosci.art.pl
——————————————————————————————————————————–
 

Dział administracji

tel. (22) 826 90 91 wew. 48
administracja@muzeumniepodleglosci.art.pl
Jacek Skorupa – kierownik działu
790 722 444
j.skorupa@muzeumniepodleglosci.art.pl
Bartosz Biedrzycki – informatyk, specjalista ds. multimediów
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
570 822 744
b.biedrzycki@muzeumniepodleglosci.art.pl
it@muzeumniepodleglosci.art.pl
Maja Czaplicka – specjalista ds. inwestycji
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
m.czaplicka@muzeumniepodleglosci.art.pl
Marcin Dołowy – kierowca, specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
m.dolowy@muzeumniepodleglosci.art.pl
Artur Pietrzyk – administrator IT
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
570 822 044
it@muzeumniepodleglosci.art.pl
iod@muzeumniepodleglosci.art.pl
a.pietrzyk@muzeumniepodleglosci.art.pl
Magdalena Przybylska – specjalista ds. inwestycyjnych i administracyjnych
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
570 922 644
m.przybylska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Bronisław Szczudło – pracownik gospodarczy
Kamil Łopacki – referent administracyjny, pracownik gospodarczy
(22) 839 12 68 wew. 34
790 522 655
k.lopacki@muzeumniepodleglosci.art.pl 
Dorota Garbowska – referent
 
———————————————————————————————————————————-

Bogdan Sieradzki – specjalista ds. remontowo-budowlanych
tel. (22) 826 12 68 wew. 54
533 590 289
b.sieradzki@muzeumniepodleglosci.art.pl

———————————————————————————————————————————————-

Księgarnia
tel. (22) 826 90 92 wew. 17
570 522 744
ksiegarnia@muzeumniepodleglosci.art.pl
prenumerata@muzeumniepodleglosci.art.pl
Lilla Filipiak – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw
Bożena Tomczyk – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw Oksana Fedunkiv – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

nr konta: 87 1020 1026 0000 1202 0233 8713

——————————————————————————————————————————————–

 
 
—————————————————————————————————————————————————
Inga Czech – Główny Specjalista ds. prawnych
i.czech@muzeumniepodleglosci.art.pl
tel. 22 826 90 91 wew. 46
————————————————————————————————————————————————————
 
 
Dział Ochrony
Zbigniew Piekut – kierownik ochrony
tel. (22) 826 90 91 wew. 37
533 797 113
ochrona@muzeumniepodleglosci.art.pl

———————————————————————————————————————————

Archiwum
(22) 839 12 68 wew. 57
Maciej Parzniewski – archiwista
m.parzniewski@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

Wprowadzone zmiany:

Liczba wyświetleń: 13219