Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum
 
 
 
   
 

Działy Muzeum



Dział Historii i Badań Naukowych
Maciej Jakubowski 
(22) 839 95 79
(22) 826 90 91 wew. 38

Piotr Maroński

p.maronski@muzn.pl

(22) 826 90 91 wew. 41

Bartłomiej Sokołowski

b.sokolowski@muzn.pl
(22) 826 90 91 wew. 41

———————————————————————————–
Redakcja NiP
Maciej Jakubowski – sekretarz redakcji NiP
tel. (22) 826 90 91 wew. 38
 
—————————————————————————————
 
Małgorzata Piekarska – Kierownik Działu Zbiorów
(22) 826 90 91 wew. 55
zbiory@muzn.pl

Irena Kępa – kustosz dyplomowany
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
i.kepa@muzn.pl

Aleksander Kosieradzki – samodzielny referent ds. digitalizacji
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
a.kosieradzki@muzn.pl

Dawid Kulawczuk – referent
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
d.kulawczuk@muzn.pl

Łukasz Żywek – kustosz
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
l.zywek@muzn.pl
 
Sylwia Popławska – konserwator
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
 
Weronika Krzemień – asystent
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
 
Marta Litwin – asystent
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
 
—————————————————————————————————————————–
 
Dział Promocji i Marketingu

tel. (22) 826 90 91 wew. 39
tel. bezpośredni (22) 826 90 93 
kom. 533 783 370

Justyna Wyszyńska – kierownik działu

j.wyszynska@muzn.pl

promocja@muzn.pl

Przemysław Gast – referent ds. promocji i marketingu
p.gast@muzn.pl

Dorota Panowek

d.panowek@muzn.pl
Kontakt dla mediów:
media@muzn.pl

——————————————————————————————————————

Dział Edukacji

Krzysztof Bąkała – kustosz, kierownik działu

tel. (22) 826 90 91 wew. 18
k.bakala@muzn.pl

edukacja@muzn.pl

 

Michał Rybak – kustosz

tel. (22) 826 90 91 wew. 42

tel. bezpośredni (22) 827 96 43
m.rybak@muzn.pl

 

Teresa Kołakowska-Bajtlik – edukator, Akademia Seniora
(22) 827 90 91 wew. 20
kom. 533 750 436
t.kolakowska@muzn.pl

akademiaseniora@muzn.pl

 

Waldemar Grabowski – specjalista ds. organizacyjno-technicznych

tel. (22) 826 90 91 wew. 42

w.grabowski@muzn.pl

 

 

—————————————————————————————————————————-
 

Halina Murawska – kierownik biblioteki
kom. 533 625 165
h.murawska@muzn.pl
Karina Lewicka
(22) 839 12 68 wew. 26
Ewelina Pilawa-Soroka
(22) 839 12 68 wew. 44

 

———————————————————————————————————————-
Małgorzata Łusiak – główna księgowa
tel. (22) 826 90 91 wew. 36
kom. 533 640 958
ksiegowosc@muzn.pl

Halina Dąbrowska – specjalista ds. księgowości
tel. (22) 826 90 91 wew. 72
h.dabrowska@muzn.pl

Elżbieta Firlej – główny specjalista ds. finansowo-księgowych
(22) 827 90 91 wew.36
e.firlej@muzn.pl

Katarzyna Marek – specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 35
k.marek@muzn.pl
 

Patrycja Dołowy – specjalista ds. księgowości tel.
22) 826 90 91 wew. 72
p.dolowy@muzn.pl

———————————————————————————————————————————
 

Kadry

Agnieszka Czonka –  Starszy specjalista ds. pracowniczych
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
kom. 570 922 844
a.czonka@muzn.pl
 
Ewa Krawiec – Specjalista ds. kadr
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
kom. 533 551 465
e.krawiec@muzn.pl
 
————————————————————————————————————————–
 
Jolanta Miszkiewicz – specjalista
tel.(22) 826 90 91 wew. 53
tel. bezpośredni (22) 827 03 23, (22) 827 37 70
kom. 570 722 844
e-mail: sekretariat@muzn.pl
Kancelaria
Sylwia Łusiak – starszy specjalista ds. kancelarii
tel. bezpośredni (22) 839 12 34
tel. (22) 826 90 91 wew. 14
kancelaria@muzn.pl
Monika Kurek – specjalista ds. kancelarii
tel. bezpośredni (22) 839 12 34
tel. (22) 826 90 91 wew. 14
kancelaria@muzn.pl
——————————————————————————————————————————–
 

Dział administracji

Jacek Skorupa – kierownik działu

tel. (22) 826 90 91 wew. 48

kom. 790 722 444

administracja@muzn.pl
j.skorupa@muzn.pl

 
Bartosz Biedrzycki – informatyk, specjalista ds. multimediów
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
kom. 570 822 744
b.biedrzycki@muzn.pl
it@muzn.pl
 
Maja Czaplicka – specjalista ds. inwestycji
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
m.czaplicka@muzn.pl
 
Marcin Dołowy – kierowca, specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
tel. (22) 826 90 91 wew. 48

Artur Pietrzyk – administrator IT
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
kom. 570 822 044
it@muzn.pl
iod@muzn.pl
a.pietrzyk@muzn.pl

Magdalena Przybylska – specjalista ds. inwestycyjnych i administracyjnych
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
kom. 570 922 644
m.przybylska@muzn.pl

Kamil Łopacki – referent administracyjny, pracownik gospodarczy
(22) 839 12 68 wew. 34
kom. 790 522 655
k.lopacki@muzn.pl
 
Dorota Garbowska – referent
(22) 839 12 68 wew. 25
 
———————————————————————————————————————————-

Bogdan Sieradzki – specjalista ds. remontowo-budowlanych
tel. (22) 826 12 68 wew. 54
kom. 533 590 289
b.sieradzki@muzn.pl

———————————————————————————————————————————–

Księgarnia
tel. (22) 826 90 92 wew. 17 

tel. bezpośredni (22) 826 90 93

kom. 570 522 744
ksiegarnia@muzn.pl
prenumerata@muzn.pl
Lilla Filipiak – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

l.filipiak@muzn.pl
Bożena Tomczyk – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

b.tomczyk@muzn.pl

Oksana Fedunkiv – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

o.fedunkiv@muzn.pl

nr konta: 87 1020 1026 0000 1202 0233 8713

——————————————————————————————————————————————–

 
 
————————————————————————————————————————————
Inga Czech
tel. (22) 826 90 91 wew. 46
i.czech@muzn.pl
 
————————————————————————————————————————————————————
 
 
Dział Ochrony
Zbigniew Piekut – kierownik ochrony
tel. (22) 826 90 91 wew. 37
kom. 533 797 113
ochrona@muzn.pl

———————————————————————————————————————————

Archiwum

Katarzyna Żemła – archiwista

(22) 839 12 68 wew. 19
k.zemla@muzn.pl

 

Wprowadzone zmiany:

Liczba wyświetleń: 13219