Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum
 
 
 
   
 

Działy Muzeum



Dział Historii i Badań Naukowych
Paweł Bezak – Kierownik
tel. (22) 839 12 68 wew. 38
tel. bezpośredni (22) 839 95 79

Ewelina Pilawa-Soroka – samodzielny referent
(22) 839 12 68 wew. 41
e.pilawa@muzeumniepodleglosci.art.pl

 
———————————————————————————–
Redakcja NiP
Dorota Panowek – sekretarz redakcji NiP
tel. (22) 826 90 91 wew. 53
—————————————————————————————
 
zbiory@muzeumniepodleglosci.art.pl

Irena Kępa – kustosz dyplomowany
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
i.kepa@muzeumniepodleglosci.art.pl

Aleksander Kosieradzki – samodzielny referent ds. digitalizacji
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
a.kosieradzki@muzeumniepodleglosci.art.pl

Dawid Kulawczuk – referent
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
d.kulawczuk@muzeumniepodleglosci.art.pl

Łukasz Żywek – kustosz
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
l.zywek@muzeumniepodleglosci.art.pl

Magdalena Wieczorek – asystent
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
 
Sylwia Popławska – konserwator
tel. (22) 839 12 68 wew. 45
 
Weronika Krzemień – asystent
tel. (22) 839 12 68 wew. 22
 
—————————————————————————————————————————–
 
DziałPromocji i Marketingu

tel. (22) 826 90 91 wew. 39
tel. bezpośredni (22) 826 90 93 
kom. 533 783 370

Justyna Wyszyńska – kierownik działu

j.wyszynska@muzeumniepodleglosci.art.pl

promocja@muzeumniepodleglosci.art.pl

Bartłomiej Kłusek – starszy specjalista 

b.klusek@muzeumniepodleglosci.art.pl

Przemysław Gast – referent ds. promocji i marketingu
p.gast@muzeumniepodleglosci.art.pl
Kontakt dla mediów:
media@muzeumniepodleglosci.art.pl

——————————————————————————————————————

Dział Edukacji

Krzysztof Bąkała – kustosz, kierownik działu

tel. (22) 826 90 91 wew. 18
k.bakala@muzeumniepodleglosci.art.pl

edukacja@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

Michał Rybak – kustosz

tel. (22) 826 90 91 wew. 42

tel. bezpośredni (22) 827 96 43
m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

Teresa Kołakowska-Bajtlik – edukator, Akademia Seniora
(22) 827 90 91 wew. 20
kom. 533 750 436
t.kolakowska@muzeumniepodleglosci.art.pl

akademiaseniora@muzeumniepodlelgosci.art.pl

 

Waldemar Grabowski – specjalista ds. organizacyjno-technicznych

tel. (22) 826 90 91 wew. 42

w.grabowski@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

 

—————————————————————————————————————————-
 

Halina Murawska – kierownik biblioteki
(22) 839 12 68 wew. 44
kom. 533 625 165
h.murawska@muzeumniepodleglosci.art.pl

Jolanta Miszkiewicz – bibliotekarz

Marta Litwin – bibliotekarz
m.litwin@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

———————————————————————————————————————-
Małgorzata Łusiak – główna księgowa
tel. (22) 826 90 91 wew. 36
kom. 533 640 958
ksiegowosc@muzeumniepodleglosci.art.pl

Halina Dąbrowska – specjalista ds. księgowości
tel. (22) 826 90 91 wew. 72
h.dabrowska@muzeumniepodleglosci.art.pl

Elżbieta Firlej – główny specjalista ds. finansowo-księgowych
(22) 827 90 91 wew.36
e.firlej@muzeumniepodleglosci.art.pl

Katarzyna Marek – specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 35
k.marek@muzeumniepodleglosci.art.pl

Alina Słowik – starszy specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. (22) 826 90 91 wew. 35
a.slowik@muzeumniepodleglosci.art.pl

Patrycja Dołowy – specjalista ds. księgowości tel.
22) 826 90 91 wew. 72
p.dolowy@muzuemniepodleglosci.art.pl

———————————————————————————————————————————
 

Kadry

Agnieszka Czonka –  Starszy specjalista ds. pracowniczych
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
kom. 570 922 844
a.czonka@muzeumniepodleglosci.art.pl
 
Ewa Krawiec – Specjalista ds. kadr
tel. (22) 826 90 91 wew. 47
kom. 533 551 465
e.krawiec@muzeumniepodleglosci.art.pl
 
————————————————————————————————————————–
 
Dorota Panowek – specjalista
tel.(22) 826 90 91 wew. 53
tel. bezpośredni (22) 827 03 23, (22) 827 37 70
kom. 570 722 844
e-mail: sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl
Kancelaria
Sylwia Łusiak – starszy specjalista ds. kancelarii
tel. bezpośredni (22) 839 12 34
tel. (22) 826 90 91 wew. 14
kancelaria@muzeumniepodleglosci.art.pl
——————————————————————————————————————————–
 

Dział administracji

Jacek Skorupa – kierownik działu

tel. (22) 826 90 91 wew. 48

kom. 790 722 444

administracja@muzeumniepodleglosci.art.pl
j.skorupa@muzeumniepodleglosci.art.pl

 
Bartosz Biedrzycki – informatyk, specjalista ds. multimediów
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
kom. 570 822 744
b.biedrzycki@muzeumniepodleglosci.art.pl
it@muzeumniepodleglosci.art.pl
 
Maja Czaplicka – specjalista ds. inwestycji
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
m.czaplicka@muzeumniepodleglosci.art.pl
 
Marcin Dołowy – kierowca, specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
tel. (22) 826 90 91 wew. 48

Artur Pietrzyk – administrator IT
tel. (22) 826 90 91 wew. 10
kom. 570 822 044
it@muzeumniepodleglosci.art.pl
iod@muzeumniepodleglosci.art.pl
a.pietrzyk@muzeumniepodleglosci.art.pl

Magdalena Przybylska – specjalista ds. inwestycyjnych i administracyjnych
tel. (22) 826 90 91 wew. 16
kom. 570 922 644
m.przybylska@muzeumniepodleglosci.art.pl

Kamil Łopacki – referent administracyjny, pracownik gospodarczy
(22) 839 12 68 wew. 34
kom. 790 522 655
k.lopacki@muzeumniepodleglosci.art.pl 
 
Dorota Garbowska – referent
(22) 839 12 68 wew. 25
 
———————————————————————————————————————————-

Bogdan Sieradzki – specjalista ds. remontowo-budowlanych
tel. (22) 826 12 68 wew. 54
kom. 533 590 289
b.sieradzki@muzeumniepodleglosci.art.pl

———————————————————————————————————————————–

Księgarnia
tel. (22) 826 90 92 wew. 17 

tel. bezpośredni (22) 826 90 93

kom. 570 522 744
ksiegarnia@muzeumniepodleglosci.art.pl
prenumerata@muzeumniepodleglosci.art.pl
Lilla Filipiak – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

l.filipiak@muzeumiepodleglosci.art.pl
Bożena Tomczyk – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

b.tomczyk@muzeumniepodleglosci.art.pl

Oksana Fedunkiv – sprzedawca biletów wstępu i wydawnictw

o.fedunkiv@muzeumniepodleglosci.art.pl

nr konta: 87 1020 1026 0000 1202 0233 8713

——————————————————————————————————————————————–

 
 
————————————————————————————————————————————
Inga Czech – Główny Specjalista ds. prawnych
tel. (22) 826 90 91 wew. 46
i.czech@muzeumniepodleglosci.art.pl
 
————————————————————————————————————————————————————
 
 
Dział Ochrony
Zbigniew Piekut – kierownik ochrony
tel. (22) 826 90 91 wew. 37
kom. 533 797 113
ochrona@muzeumniepodleglosci.art.pl

———————————————————————————————————————————

Archiwum

Katarzyna Żemła – archiwista

(22) 839 12 68 wew. 19
k.zemla@muzeumniepodleglosci.art.pl

 

Wprowadzone zmiany:

Liczba wyświetleń: 13219