Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum
 
 
 
   
 

Działy Muzeum



Dział Historii i Badań Naukowych
tel. 22 826 90 91/92 wew. 43
dr Jolanta Załęczny – kierownik
dr Anna Milewska-Młynik
—————————————————————————————
Łukasz Żywek   – p.o. Kierownika Działu Gromadzenia, Główny Inwentaryzator
tel. 22 826 90 91/92 wew. 54
Tadeusz Stani t.stani@muzeumniepodleglosci.art.pl
—————————————————————————————————————————–
Dział Promocji i Marketingu
tel./fax 22 826 90 91/92 wew. 34
dr Stefan Artymowski s.artymowski@muzeumniepodleglosci.art.pl – kierownik
Piotr Piegat   p.piegat@muzeumniepodleglosci.art.pl
—————————————————————————————————————————

Dział Edukacji
p.o. Kierownika
Krzysztof Bąkała

k.bakala@muzeumniepodleglosci

Michał Rybak m.rybak@muzeumniepodleglosci.art.pl

Franciszek Płóciennik f.plociennik@muzeumniepodleglosci.art.pl
(0-22) 826 90 91/92 w. 42

—————————————————————————————————————————-
biblioteka@muzeumniepodleglosci.art.pl
tel. 22 826 90 91/92 wew.44
Halina Murawska – p.o. kierownika
h.murawska@muzeumniepodleglosci.art.pl
———————————————————————————————————————-
tel. 22 826 90 91/92 wew. 36
Małgorzata Łusiak   m.lusiak@muzeumniepodleglosci.art.pl
———————————————————————————————————————————

Stanowisko ds. pracowniczych

Ewa Ludkiewicz
e.ludkiewicz@muzeumniepodleglosci.art.pl
tel. 22 826 90 91/92 wew. 47
——————————————————————————————————————-
Kancelaria-Sekretariat
Dorota Panowek – sekretarz redakcji NiP
Agnieszka Czonka
tel. 22 827 37 70
fax 22 827 03 23
——————————————————————————————————————————–

Dział administracji

Jacek Skorupa – kierownik
tel. 22 826 90 91/92 wew. 48
Marcin Dołowy
Magdalena Przybylska m.przybylska@muzeumniepodleglosci.art.pl
Lilla Filipiak, Bożena Tomczyk – Kiosk Wydawnictw
tel. 22 826 90 91 wew. 31/32
Bronisław Szczudło – pracownia ksero, warsztat
tel. 22 826 90 91/92 wew. 58
Waldemar Grabowski
Kamil Łopacki
———————————————————————————————————————————-
Bogdan Sieradzki
tel. 22 826 90 91/92 wew. 46
———————————————————————————————————————————————-
———————————————————————————————————————————————–
Anna Więckowska
a.wieckowska@muzeumniepodleglosci.art.pl
tel. 22 826 90 91/92 wew. 46
—————————————————————————————————————————————————-
Dział Ochrony
tel. 22 826 90 91/92 wew. 37

Wprowadzone zmiany:

Liczba wyświetleń: 13219