Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum

Praca w Muzeum

Muzeum Niepodległości w Warszawie

 poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. inwestycji

Główne obowiązki:

  • koordynacja prac związanych z rozliczeniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz z innych źródeł zewnętrznych,
  • przygotowywanie dokumentacji do wniosków oraz nadzór nad jej prawidłowym prowadzeniem i archiwizacją,
  • zarządzanie realizacją projektów zgodnie z wnioskiem i umową o dofinansowanie,
  • monitoring budżetu projektów i harmonogramów płatności a także bieżąca współpraca z instytucjami finansującymi oraz z organizatorem,
  • przygotowanie wniosków o płatność i ich rozliczanie oraz harmonogramów płatności oraz pozostałych wymaganych dokumentów,
  • nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów w tym kontrola wydatkowanych środków finansowych,
  • udział w kontrolach projektów,
  • współpraca z pracownikami innych działów biorących udział w procesie przygotowywania dokumentacji wymaganych na etapie wnioskowania.

Oczekujemy

  • doświadczenia w rozliczaniu projektów dofinansowanych z funduszy UE – w tym sporządzanie wniosków o płatność, nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu bądź chęci do zyskania umiejętności w tym obszarze,
  • zaangażowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • komunikatywności, umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • chęci rozwoju i doskonalenia zawodowego,

Zyskasz

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w wymiarze 1,00 etatu,
  • udział w szkoleniach,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę rozwojową, z dużą dozą samodzielności,
  • ruchome godziny rozpoczynania pracy

Wymagane dokumenty

  • Curriculum Vitae
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Niepodległości w Warszawie, al. Solidarności 62, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO”.

Prosimy o podanie przybliżonych oczekiwań finansowych netto.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl, w tytule  podając „Specjalista ds. inwestycyjnych”. Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać do dnia 15.08.2018 r.

Wprowadzone zmiany:

Liczba wyświetleń: 13219