Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum

Praca w Muzeum

Właśnie oglądasz starą wersję wpisu, z 2018-07-31 @ 10:51:34. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją biezaca wersja.

Muzeum Niepodległości w Warszawie

 poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. inwestycji

Główne obowiązki:
  • koordynacja prac związanych z rozliczeniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz z innych źródeł zewnętrznych,
  • przygotowywanie dokumentacji do wniosków oraz nadzór nad jej prawidłowym prowadzeniem i archiwizacją,
  • zarządzanie realizacją projektów zgodnie z wnioskiem i umową o dofinansowanie,
  • monitoring budżetu projektów i harmonogramów płatności a także bieżąca współpraca z instytucjami finansującymi oraz z organizatorem,
  • przygotowanie wniosków o płatność i ich rozliczanie oraz harmonogramów płatności oraz pozostałych wymaganych dokumentów,
  • nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów w tym kontrola wydatkowanych środków finansowych,
  • udział w kontrolach projektów,
  • współpraca z pracownikami innych działów biorących udział w procesie przygotowywania dokumentacji wymaganych na etapie wnioskowania.
Oczekujemy
  • doświadczenia w rozliczaniu projektów dofinansowanych z funduszy UE – w tym sporządzanie wniosków o płatność, nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu bądź chęci do zyskania umiejętności w tym obszarze,
  • zaangażowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • komunikatywności, umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • chęci rozwoju i doskonalenia zawodowego,
Zyskasz
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w wymiarze 1,00 etatu,
  • udział w szkoleniach,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę rozwojową, z dużą dozą samodzielności,
  • ruchome godziny rozpoczynania pracy
  Wymagane dokumenty
  • Curriculum Vitae
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Niepodległości w Warszawie, al. Solidarności 62, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO”.
  Prosimy o podanie przybliżonych oczekiwań finansowych netto. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dokumenty prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl, w tytule  podając „Specjalista ds. inwestycyjnych”. Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać do dnia 15.08.2018 r.

Wprowadzone zmiany:

Zmiany:

2018-07-31 @ 10:51:34Wersja bieżąca
Content
Skasowano: <h1><strong>Muzeum Niepodległości w Warszawie</strong></h1>
Skasowano: <h1> poszukuje osoby na stanowisko</h1>
Skasowano: <h1>Specjalista ds. inwestycji</h1>
Skasowano: <strong>Główne obowiązki:</strong>
Skasowano: <ul>
Skasowano: <li>koordynacja prac związanych z rozliczeniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz z innych źródeł zewnętrznych,</li>
Skasowano: <li>przygotowywanie dokumentacji do wniosków oraz nadzór nad jej prawidłowym prowadzeniem i archiwizacją,</li>
Skasowano: <li>zarządzanie realizacją projektów zgodnie z wnioskiem i umową o dofinansowanie,</li>
 Dodano: <p style="text-align: center;">Muzeum obecnie  poszukuje pracownika na  stanowisko:</p>
 Dodano: <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Pracownik-Administracji.pdf">Pracownik Administracji</a></p>
 Dodano: <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ informacja-o- wynikach-naboru.pdf">informacja o wynikach naboru - Pracownik ds digitalizacji</a></p>
 Dodano: <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Kustosz-Oferta- Pracy-Pawiak- 002.pdf">asystent/ adiunkt Pawiak </a></p>
 Dodano: <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Specjalista-ds.wydawnictwa- Oferta.pdf">Specjalista ds.wydawnictwa </a></p>
 Dodano: <p> </p>
 Dodano: <p style="text-align: center;"> </p>
Skasowano: <li>monitoring budżetu projektów i harmonogramów płatności a także bieżąca współpraca z instytucjami finansującymi oraz z organizatorem,</li>Dodano: <p style="text-align: center;">Wzory dokumentów do Regulaminu naboru na wolne stanowiska <br />w Muzeum Niepodległości w Warszawie.</p>
Skasowano: <li>przygotowanie wniosków o płatność i ich rozliczanie oraz harmonogramów płatności oraz pozostałych wymaganych dokumentów,</li>
Skasowano: <li>nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów w tym kontrola wydatkowanych środków finansowych,</li>
Skasowano: <li>udział w kontrolach projektów,</li>
Skasowano: <li>współpraca z pracownikami innych działów biorących udział w procesie przygotowywania dokumentacji wymaganych na etapie wnioskowania.</li>
Skasowano: </ul>
Skasowano: <strong>Oczekujemy</strong>
Skasowano: <li>doświadczenia w rozliczaniu projektów dofinansowanych z funduszy UE – w tym sporządzanie wniosków o płatność, nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu bądź chęci do zyskania umiejętności w tym obszarze,</li>
Skasowano: <li>zaangażowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu,</li>
Skasowano: <li>komunikatywności, umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole,</li>
Skasowano: <li>chęci rozwoju i doskonalenia zawodowego,</li>
Skasowano: <strong>Zyskasz</strong>
Skasowano: <li>stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w wymiarze 1,00 etatu,</li>
Skasowano: <li>udział w szkoleniach,</li>
Skasowano: <li>niezbędne narzędzia pracy,</li>
Skasowano: <li>pracę rozwojową, z dużą dozą samodzielności,</li>
Skasowano: <li>ruchome godziny rozpoczynania pracy</li>
Skasowano: &nbsp;
Skasowano: <strong>Wymagane dokumenty</strong>
 Dodano: <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Rodo-nabor.pdf">Rodo nabór</a></p>
Skasowano: <strong> </strong> Dodano: <p> </p>
Skasowano: <li>Curriculum Vitae</li>
Skasowano: <li>Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Niepodległości w Warszawie, al. Solidarności 62, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO”.</li>
Skasowano: Prosimy o podanie przybliżonych oczekiwań finansowych netto.
Skasowano: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Skasowano: Dokumenty prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres <a href="mailto: sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl" >sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl</a>, w tytule  podając „Specjalista ds. inwestycyjnych”. Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać do dnia 15.08.2018 r.
 Dodano: <p>---------- ------------- ------------ ------------- ------------ ------------- ------------ ------------- ----------------</p>
 Dodano: <!-- wp:tadv/classic-paragraph /-->

Nota: Zmiany techniczne.

Liczba wyświetleń: 13219