Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum

Praca w Muzeum

Właśnie oglądasz starą wersję wpisu, z 19 marca 2013 o 09:01:16. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją biezaca wersja.

Wprowadzone zmiany:

Zmiany:

19 marca 2013 o 09:01:16Wersja bieżąca
Content
  <h1><strong>Muzeum Niepodległości w Warszawie</strong></h1>
  <h1> poszukuje osoby na stanowisko</h1>
  <h1>Specjalista ds. inwestycji</h1>
  <strong>Główne obowiązki:</strong>
  <ul>
   <li>koordynacja prac związanych z rozliczeniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz z innych źródeł zewnętrznych,</li>
   <li>przygotowywanie dokumentacji do wniosków oraz nadzór nad jej prawidłowym prowadzeniem i archiwizacją,</li>
   <li>zarządzanie realizacją projektów zgodnie z wnioskiem i umową o dofinansowanie,</li>
   <li>monitoring budżetu projektów i harmonogramów płatności a także bieżąca współpraca z instytucjami finansującymi oraz z organizatorem,</li>
   <li>przygotowanie wniosków o płatność i ich rozliczanie oraz harmonogramów płatności oraz pozostałych wymaganych dokumentów,</li>
   <li>nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów w tym kontrola wydatkowanych środków finansowych,</li>
   <li>udział w kontrolach projektów,</li>
   <li>współpraca z pracownikami innych działów biorących udział w procesie przygotowywania dokumentacji wymaganych na etapie wnioskowania.</li>
  </ul>
  <strong>Oczekujemy</strong>
  <ul>
   <li>doświadczenia w rozliczaniu projektów dofinansowanych z funduszy UE – w tym sporządzanie wniosków o płatność, nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu bądź chęci do zyskania umiejętności w tym obszarze,</li>
   <li>zaangażowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu,</li>
   <li>komunikatywności, umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole,</li>
   <li>chęci rozwoju i doskonalenia zawodowego,</li>
  </ul>
  <strong>Zyskasz</strong>
  <ul>
   <li>stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w wymiarze 1,00 etatu,</li>
   <li>udział w szkoleniach,</li>
   <li>niezbędne narzędzia pracy,</li>
   <li>pracę rozwojową, z dużą dozą samodzielności,</li>
   <li>ruchome godziny rozpoczynania pracy</li>
  </ul>
  &nbsp;
  <strong>Wymagane dokumenty</strong>
  <strong> </strong>
 <ul>
   <li>Curriculum Vitae</li>
   <li>Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Niepodległości w Warszawie, al. Solidarności 62, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO”.</li>
  </ul>
  &nbsp;
  Prosimy o podanie przybliżonych oczekiwań finansowych netto.
  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  Dokumenty prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres <a href="mailto: sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl" >sekretariat@muzeumniepodleglosci.art.pl</a>, w tytule  podając „Specjalista ds. inwestycyjnych”. Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać do dnia 15.08.2018 r.

Nota: Zmiany techniczne.

Liczba wyświetleń: 13219