Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej - Logo
Biuletyn Informacji Publicznej - Muzeum
 
 
 
   
 

Aktualne zamówienia publiczne



Właśnie oglądasz starą wersję wpisu, z 16 stycznia 2013 o 14:32:50. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją biezaca wersja.

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW
ZAMÓWIENIA

Roboty budowlane w kompleksie obiektów Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej obejmujące budynek Bramy Bielańskiej

SIWZ_brama bielańska

ZAŁĄCZNIKi 1-5 w formacie WORD

Zalacznik_nr_6_do_SIWZ umowa

Przedmiar robót

P.R.Brama Bielańska

Projekt – Brama Bielańska

2-10-brama-dokumentacja-ver1

Aneks- roślinność

ANEKS UZUPEŁNIAJĄCY- BRAMA BIELANSKA

DEST5234

DEST5235

DEST5236

SERWIS FOTOGRAFICZNY- aneks BRAMA BIELAŃSKA

Skan000000223

Skan000000224

Skan000000225

Skan000000226

Skan000000227

Skan000000228

Skan000000229

Skan000000230

Skan000000231

Skan000000232

SKMBT_C25210042409000

SKMBT_C25210042409001

SKMBT_C25210042409080

Str tyt- Aneks Brama bielańska

Opinia techniczna

STWiOR Brama Bielańska

SST. ELEW.Str.tyt.brama bielańska

SST Brama bielańska elewacja

SST Brama bielańska izolacje

———————————————————————————————————————————–

W związku z licznymi zapytaniami o wyznaczenie terminu przeprowadzenia wizji lokalnej w obiektach objętych procedurą zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych, proponujemy dokonanie tych czynności w środę 16 stycznia 2013 r. w godzinach od 9.00 do 14-ej.Zainteresowanych prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie z kierownikiem Muzeum x Pawilonu Cytadeli Warszawskiej.

Roboty budowlane w kompleksie obiektów Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej obejmujące budynki X i XI Pawilonu

Warszawa: Roboty budowlane w kompleksie obiektów X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej obejmujące budynki X i XI Pawilonu

Numer ogłoszenia: 10816 – 2013; data zamieszczenia: 08.01.2013

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU – roboty budowlane

ogłoszenie o zamówieniu

 

SIWZ 272-1-2013 X Pawilon

Zalacznik_nr_6_271-1-2013 X Pawilon

Izolacje przeciwwilgociowe

Pawilon X izolacje – projekt

III. BIOZ

IV.RYS. SPIS

OPIS TECH

paw.X izolacje

STR.TYT.izol.X

V.FOTO SPIS

VI.intrukcja i karty spis

ZDJĘCIA paw.X

Przedmiar

IMG

IMG_0001

IMG_0002

Stwiorb izolacje Paw. X

IMG

IMG_0001

IMG_0002

IMG_0003

IMG_0004

IMG_0005

IMG_0006

IMG_0007

IMG_0008

IMG_0009

IMG_0010

IMG_0011

IMG_0012

IMG_0013

IMG_0014

IMG_0015

IMG_0016

IMG_0017

IMG_0018

IMG_0019

Str tytuł

Izolacje przeciwwilgociowe Pawilon XI

Pawilon XI izolacje – projekt

P.R.Pawilon XI izolacje

P.R.Pawil XI- posadzki

III.BIOZ

IV.RYS. SPIS

OPIS TECH

paw.XI izolacje

STR. TYT.izol.XI

V.FOTO SPIS

VI.instrukcja i karty spis

Stwiorb izolacje Paw. XI

IMG

IMG_0001

IMG_0002

IMG_0003

IMG_0004

IMG_0005

IMG_0006

IMG_0007

IMG_0008

IMG_0009

IMG_0010

IMG_0011

IMG_0012

IMG_0013

IMG_0014

IMG_0015

IMG_0016

IMG_0017

IMG_0018

IMG_0019

Str tytuł

Remont dachu Pawilon X

P.R.Pawilon X- remont dach i poddasza

specyfikacja techniczna dach X

Projekt dachu paw. X

I.załącz

II.opis tech

III.inf bioz

IV.spis rys

rys. NR 2

rys. NR 3

rys. NR 4

rys. NR 5

rys. NR 6

str tyt

V.dok foto

zawart oprac

Remont dachu Pawilon XI

przedmiar dach pawilon xi

stwior pokrycie blacha

Projekt dach Pawilon XI

cytadelaxi_1_zalacznikiopissytuacja

cytadelaxi_2_inwfoto_ib1-ib5

cytadelaxi_3_inwbud_ib1-ib5

cytadelaxi_4_projekt_a01-a15

Remont elewacji i wymiany stolarki Pawilon X

P.R.Pawilon X elew

CYTADELA – PAWION X – ZESTAWIENIE POMIARÓW OKIEN

cytadela WYKAZ OKIEN PAWILON X

PAWILON 10 SYTUACJA (A3) pdf

pawilon X- opis 08.02.2010

Ramka 88gf

skan0000000105

skan0000000106

skan0000000107

Str tyt- Pawilon X

SST Elewacja Pawilon X

ELEWACJA SST X Pawilon

SST. ELEW.Str.tyt.X paw.

SST Stolarka Pawilon X

Okna SST X Pawilon

SST. Str.tyt.X paw.

Remont elewacji i wymiany stolarki Pawilon XI

P.R.Pawilon XI elewacja

Projekt remontu

cytadela PAWION 11 -zestawienie pomiarów okien

PAWILON 11 SYTUACJA 11 (A3) (1)

pawilon XI

Ramka 34

skan0000000108

skan0000000109

skan0000000110

skan0000000111

skan0000000112

skan0000000113

skan0000000114

Str tyt- Pawilon 11

WYKAZ OKIEN PAWILON 11

WYKAZ OKIEN PAWILON 11

SST elewacji Pawilon XI

ELEWACJA SST XI Pawilon

SST. ELEW. Str.tyt.XI paw.

SST stolarka Pawilon XI

Okna SST XI Pawilon

SST. Str.tyt.XI paw.

Wprowadzone zmiany:

Zmiany:

16 stycznia 2013 o 14:32:50Wersja bieżąca
Content
<p style="text-align: center;">SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW  
ZAMÓWIENIA</p>  
<p style="text-align: center;">Roboty budowlane w kompleksie obiektów Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej obejmujące budynek Bramy Bielańskiej</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SIWZ_brama-bielańska.pdf">SIWZ_brama bielańska</a></p>  
  <p style="text-align: center;"><span style="background-color: #ffffff; color: #800080;">ZP.272.4/ 2019</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Dostawa i montaż sprzętu multimedialnego do Sali wielofunkcyjnej i Sali konferencyjnej  w Pałacu Przebendowskich / Radziwiłłów ramach Projektu <em>Dostosowanie Pałacu Przebendowskich / Radziwiłłów do nowych funkcji kulturalnych i edukacyjnych, w tym dla osób niepełnosprawnych< /em></strong></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ protokół-z- otwarcia-ofert- 8.pdf">protokół z otwarcia ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;">wyjaśnienia do SIWZ:</p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ wyjasnienia-do- SIWZ.doc">wyjasnienia do SIWZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Protoko╠ü┼é-wykonania- U14-1.pdf">Protoko╠ü┼é wykonania U14</a><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Protoko╠ü┼é- wykonania-U14.pdf">,    </a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Protoko╠ü┼é-wykonania- U17-1.pdf">Protoko╠ü┼é wykonania U17</a></p>
  <p style="text-align: center;">rysunki: <a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Muz.-Niepodleg┼éosci-Sala- U14.pdf">Muz. Niepodleg┼éosci Sala U14</a>,</p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Muz.-Niepodleg┼éosci-Sala- U17.pdf">Muz. Niepodleg┼éosci Sala U17</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ ogłoszenie-o- zamówieniu- 1.pdf">ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ ogłoszenie-o- zmianie-ogłoszenia- 1.pdf"><span style="color: #ff0000;">ogłoszenie o zmianie ogłoszenia</ span></a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SIWZ-8.pdf">SIWZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Zał.-nr-1-opis-przedmiotu- zamowienia.pdf">Zał. nr 1 opis przedmiotu zamowienia</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Zał.-02-FormularzJEDZ.docx">Zał. 02 FormularzJEDZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zał.-nr-4-formularz- cenowy.docx">zał. nr 4 formularz cenowy</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załączniki- nr-3-i-6-do- SIWZ-w-formacie-WORD.docx" >Załączniki nr 3 i 6 do SIWZ w formacie WORD</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ identyfikator- postępowania.docx" >identyfikator postępowania</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ klucz-publiczny- link.docx">klucz publiczny - link</a></p>
  <hr />
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #800080;">ZP.272.3/ 2019</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Usługa kompleksowego sprzątania przestrzeni budynków i terenów należących do Muzeum Niepodległości w Warszawie, tj.  gmachu głównego – Pałacu Przebendowskich / Radziwiłłów i Oddziałów – Muzeum Więzienia Pawiak i Muzeum
  X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej< /strong></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Ogłoszenie-o- zamówieniu- 4.pdf">Ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SIWZ-7.pdf">SIWZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załącznik-nr- 1-5-do-SIWZ.docx" >Załącznik nr 1-5 do SIWZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Pytania-i-odpowiedzi- do-SIWZ.pdf">Pytania i odpowiedzi do SIWZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zbiorcze-zestawienie-ofert- 4.pdf">zbiorcze zestawienie ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ informacja-o- wyborze-oferty- 4.pdf">informacja o wyborze oferty</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Ogłoszenie-o-udzieleniu- zamówienia-6.pdf" >Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia</a></p>
  <hr />
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #800080;">ZP.272.2/ 2019</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Usługa kompleksowego sprzątania przestrzeni budynków i terenów należących do Muzeum Niepodległości w Warszawie, tj.  gmachu głównego – Pałacu Przebendowskich / Radziwiłłów i Oddziałów – Muzeum Więzienia Pawiak i Muzeum
  X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej< /strong></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Ogłoszenie-o- zamówieniu- 3.pdf">Ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SIWZ-6.pdf">SIWZ</a></p>
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ ZAŁĄCZNIKi- 1-5-w-formacie- WORD.docx">ZAŁĄCZNIKi 1-5 w formacie WORD</a></p>  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załączniki- 1-5-w-formacie- WORD-3.docx"> Załączniki 1-5 w formacie WORD</a></p>
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Zalacznik_nr_ 6_do_SIWZ-umowa.pdf" >Zalacznik_nr_6_do_SIWZ umowa</a></p>   
<p style="text-align: center;">Przedmiar robót</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ P.R.Brama-Bielańska.pdf">P.R.Brama Bielańska</a></p>  
<p style="text-align: center;">Projekt - Brama Bielańska</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ 2-10-brama-dokumentacja-ver1.pdf" >2-10-brama-dokumentacja- ver1</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Aneks-roślinność.doc">Aneks- roślinność</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ ANEKS-UZUPEŁNIAJĄCY-BRAMA- BIELANSKA.doc">ANEKS UZUPEŁNIAJĄCY- BRAMA BIELANSKA</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ DEST5234.pdf" >DEST5234</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ DEST5235.pdf" >DEST5235</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ DEST5236.pdf" >DEST5236</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SERWIS-FOTOGRAFICZNY-aneks- BRAMA-BIELAŃSKA.doc">SERWIS FOTOGRAFICZNY- aneks BRAMA BIELAŃSKA</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000223.pdf" >Skan000000223</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000224.pdf" >Skan000000224</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000225.pdf" >Skan000000225</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000226.pdf" >Skan000000226</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000227.pdf" >Skan000000227</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000228.pdf" >Skan000000228</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000229.pdf" >Skan000000229</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000230.pdf" >Skan000000230</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000231.pdf" >Skan000000231</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Skan000000232.pdf" >Skan000000232</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SKMBT_C25210042409000.pdf" >SKMBT_C25210042409000</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SKMBT_C25210042409001.pdf" >SKMBT_C25210042409001</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SKMBT_C25210042409080.pdf" >SKMBT_C25210042409080</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-1.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-307" title="str 1" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-1-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-2.jpg"><img class="wp-image-308" title="str 2" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-2-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-3.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-309" title="str 3" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-3-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-4.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-310" title="str 4" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-4-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-5.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-311" title="str 5" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-5-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-6.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-312" title="str 6" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-6-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-7.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-313" title="str 7" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-7-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-8.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-314" title="str 8" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-8-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-9.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-315" title="str 9" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-9-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-11.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-316" title="str 11" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-11-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-12.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-317" title="str 12" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-12-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-14.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-318" title="str 14" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-14-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-13.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-341" title="str 13" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-13-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-14.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-318" title="str 14" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-14-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-16.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-320" title="str 16" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-16-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-16.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-320" title="str 16" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-16-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-17.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-321" title="str 17" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-17-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-18.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-322" title="str 18" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-18-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-19.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-323" title="str 19" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-19-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-20.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-324" title="str 20" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-20-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-21.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-325" title="str 21" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-21-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-22.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-326" title="str 22" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-22-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-23.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-327" title="str 23" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-23-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-24.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-328" title="str 24" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-24-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-25.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-329" title="str 25" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-25-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-26.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-330" title="str 26" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-26-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-27.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-331" title="str 27" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-27-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-28.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-332" title="str 28" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-28-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-29.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-333" title="str 29" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-29-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-30.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-334" title="str 30" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-30-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-31.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-335" title="str 31" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-31-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ str-32.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-336" title="str 32" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/str-32-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Str-tyt-Aneks- Brama-bielańska.doc">Str tyt- Aneks Brama bielańska</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zdjęcia-15.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-337" title="zdjęcia 15" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/zdjęcia- 15-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zdjęcia-16.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-338" title="zdjęcia 16" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/zdjęcia- 16-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zdjęcia-17.jpg"><img class="wp-image-339" title="zdjęcia 17" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/zdjęcia- 17-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;">Opinia techniczna</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ opinia-techniczna-1.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-345" title="opinia techniczna 1" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/opinia-techniczna- 1-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ opinia-techniczna-2.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-346" title="opinia techniczna 2" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/opinia-techniczna- 2-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ opinia-techniczna-3.jpg"><img class="wp-image-347" title="opinia techniczna 3" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/opinia-techniczna- 3-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ opinia-techniczna-4.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-348" title="opinia techniczna 4" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2012/ 10/opinia-techniczna- 4-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;">STWiOR Brama Bielańska</p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SST.-ELEW.Str_ .tyt_.brama- bielańska.pdf">SST. ELEW.Str.tyt.brama bielańska</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SST-Brama-bielańska- elewacja.pdf">SST Brama bielańska elewacja</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SST-Brama-bielańska- izolacje.pdf">SST Brama bielańska izolacje</a></p>  
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zbiorcze-zestawienie-ofert- 3.pdf">zbiorcze zestawienie ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ unieważnienie- postępowania- 3.pdf">unieważnienie postępowania</a></p>
<p style="text-align: center;"></p> <p style="text-align: center;"></p>
<p style="text-align: center;"></p>  
<p style="text-align: center;"></p>  
<p style="text-align: center;"></p>  
<p style="text-align: center;"></p>  
<p style="text-align: center;"></p>  
<p style="text-align: center;"></p>  
<p style="text-align: center;"></p>  
  <hr />
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #800080;">ZP.272.1/ 2019</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Usługa ochrony i dozoru mienia w obiektach Muzeum Niepodległości w Warszawie, tj. w Pałacu Przebendowskich / Radziwiłłów przy Al. Solidarności 62 i Oddziałach - Muzeum Więzienia Pawiak przy ul. Dzielnej 24/26, Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej przy ul. Skazańców 25 oraz Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Al. Szucha</strong></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ ogłoszenie-o- zamówieniu- 7.pdf">ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załączniki- nr-1-5-w-formacie- WORD.docx">Załączniki nr 1-5 w formacie WORD</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Wyjaśnienia- do-ogłoszenia.pdf" >Wyjaśnienia do ogłoszenia</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zestawienie-ofert- 3.pdf">zestawienie ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ informacja-o- wyborze-oferty- 3.pdf">informacja o wyborze oferty</a></p>
<p style="text-align: center;">---- ------------- ------------ ------------- ------------ ------------- ------------ ------------- ------------ ------------- --------------</p>  ------------- ------------- ------------ ------------- ------------ ------------- ------------ -----------------------
<p style="text-align: center;"><span style="color: #993300;"><strong>W związku z licznymi zapytaniami o wyznaczenie terminu przeprowadzenia wizji lokalnej w obiektach objętych procedurą zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych, proponujemy dokonanie tych czynności w środę 16 stycznia 2013 r. w godzinach od 9.00 do 14-ej.Zainteresowanych prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie z kierownikiem Muzeum x Pawilonu Cytadeli Warszawskiej.< /strong></span></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Roboty budowlane w kompleksie obiektów Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej obejmujące budynki X i XI Pawilonu</strong></p>  
<p style="text-align: center;">Warszawa: Roboty budowlane w kompleksie obiektów X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej obejmujące budynki X i XI Pawilonu</p>  
<p style="text-align: center;">Numer ogłoszenia: 10816 - 2013; data zamieszczenia: 08.01.2013</p>  
<p style="text-align: center;">OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane</p>  
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #0000ff;"><strong>PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROK 2019</strong></span></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ PLAN-POSTĘPOWAŃ- O-UDZIELENIE- ZAMÓWIEŃ-PUBLICZNYCH-NA- ROK-2019.pdf">PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROK 2019</a></p>
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #800080;">ZP- 272-4/2018</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Wykonanie projektu budowlanego oraz wykonawczego dla zadania p.n.: "Muzeum Więzienia Pawiak - Centrum Martyrologii Niepodległościowej - przygotowanie dokumentacji budowlanej"</strong></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ unieważnienie- postępowania- 2.pdf">unieważnienie postępowania</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ protokół-z- otwarcia-ofert- 6.pdf">protokół z otwarcia ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW-3.pdf" >IMG_NEW</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0001- 4.pdf">IMG_NEW_ 0001</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Ogłoszenie-o- zamówieniu- 2.pdf">Ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SIWZ-5.pdf">SIWZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ załącznik-7- szczegółowy- opis-przedmiotu- zamówienia.pdf" >załącznik 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załączniki- 1-3-i-5-6-w- formacie-WORD.docx" >Załączniki 1-3 i 5-6 w formacie WORD</a></p>
  <p style="text-align: center;">Odpowiedzi do SIWZ</p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW-2.pdf" >IMG_NEW</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0001- 3.pdf">IMG_NEW_ 0001</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0002- 3.pdf">IMG_NEW_ 0002</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0003- 2.pdf">IMG_NEW_ 0003</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0004- 1.pdf">IMG_NEW_ 0004</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0005- 1.pdf">IMG_NEW_ 0005</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0006- 1.pdf">IMG_NEW_ 0006</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0007.pdf">IMG_NEW_ 0007</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0008.pdf">IMG_NEW_ 0008</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0009.pdf">IMG_NEW_ 0009</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ IMG_NEW_0010.pdf">IMG_NEW_ 0010</a></p>
  <hr />
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #800080;">ZP- 272-3/2018</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Usługa ochrony i dozoru mienia w obiektach Muzeum Niepodległości w Warszawie, tj. w Oddziałach - Muzeum Więzienia Pawiak przy ul. Dzielnej 24/26, Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej przy ul. Skazańców 25 oraz Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Al. Szucha</strong></p>
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ ogłoszenie-o- zamówieniu.doc" >ogłoszenie o zamówieniu</a></p>  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ ogłoszenie-o- zamówieniu- 5.pdf">ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
&nbsp;  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ SIWZ-272-1-2013- X-Pawilon.pdf">SIWZ 272-1-2013 X Pawilon</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Zalacznik_nr_ 6_271-1-2013- X-Pawilon.pdf">Zalacznik_ nr_6_271-1-2013 X Pawilon</a></p>  
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załączniki- 1-5-w-formacie- WORD-2.docx"> Załączniki 1-5 w formacie WORD</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ odpowiedzi-na-pytania-do- SIWZ-i-przesunięcie-terminu- złożenia-i.pdf">odpowiedzi na pytania do SIWZ i<strong> przesunięcie terminu złożenia i</strong></a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zbiorcze-zestawienie-ofert- 2.pdf">zbiorcze zestawienie ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ wybór-oferty- 4.pdf">wybór oferty</a></p>
  <hr />
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #800080;">ZP- 272-2/2018</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Usługa kompleksowego sprzątania przestrzeni budynków i terenów należących do Muzeum Niepodległości w Warszawie, tj.  Oddziałów – Muzeum Więzienia Pawiak, Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej oraz Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Al. Szucha</strong></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Ogłoszenie-o- zamówieniu- 1.pdf">Ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ SIWZ-4.pdf">SIWZ</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załączniki- 1-4a-w-formacie- WORD-1.docx"> Załączniki 1-4a w formacie WORD</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ protokół-z- otwarcia-ofert- 4.pdf">protokół z otwarcia ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ informacja-o- wyborze-oferty- 2.pdf">informacja o wyborze oferty</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Ogłoszenie-o-udzieleniu- zamówienia-5.pdf" >Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia</a></p>
  <hr />
  <p style="text-align: center;"><span style="color: #800080;">ZP- 272-1/2018</span></p>
  <p style="text-align: center;"><strong>Usługa ochrony i dozoru mienia w obiektach Muzeum Niepodległości w Warszawie, tj. w Oddziałach - Muzeum Więzienia Pawiak przy ul. Dzielnej 24/26, Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej przy ul. Skazańców 25 oraz Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Al. Szucha</strong></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ ogłoszenie-o- zamówieniu.pdf" >ogłoszenie o zamówieniu</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ Załączniki- 1-5-w-formacie- WORD-1.docx"> Załączniki 1-5 w formacie WORD</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ zmiana-terminu-składania- i-otwarcia-ofert- 1.pdf">zmiana terminu składania i otwarcia ofert</a></p>
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ 1-strona-SIWZ.jpg"><img class="size-medium wp-image-110" title="1 strona SIWZ" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/1-strona- SIWZ-218x300.jpg" alt="" width="218" height="300" /></a></p>  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ odpowiedzi-na-pytania-do- SIWZ.pdf">odpowiedzi na pytania do SIWZ</a>, <a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ formularz-ofertowy- WORD.docx">formularz ofertowy WORD</a></p>
<p style="text-align: center;"><strong>Izolacje przeciwwilgociowe< /strong></p>  
<p style="text-align: center;">Pawilon X izolacje - projekt</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ III.-BIOZ.pdf">III. BIOZ</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IV.RYS_.-SPIS.pdf">IV.RYS. SPIS</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ OPIS-TECH.pdf">OPIS TECH</a></p>  
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ protokół-z- otwarcia-ofert- 5.pdf">protokół z otwarcia ofert</a></p>
  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ unieważnienie- postępowania- 1.pdf">unieważnienie postępowania</a></p>
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ paw.X-izolacje.pdf">paw.X izolacje</a></p>  <p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2012/10/ unieważnienie- postępowania.pdf">a</a></p>
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ STR.TYT_.izol_ .X.pdf">STR.TYT.izol.X</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ V.FOTO-SPIS.pdf">V.FOTO SPIS</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ VI.intrukcja- i-karty-spis.pdf" >VI.intrukcja i karty spis</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ ZDJĘCIA-paw.X.pdf">ZDJĘCIA paw.X</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong> Przedmiar</strong></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG.pdf">IMG</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0001.pdf" >IMG_0001</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0002.pdf" >IMG_0002</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Stwiorb izolacje Paw. X</strong></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG1.pdf">IMG</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00011.pdf" >IMG_0001</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00021.pdf" >IMG_0002</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0003.pdf" >IMG_0003</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0004.pdf" >IMG_0004</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0005.pdf" >IMG_0005</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0006.pdf" >IMG_0006</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0007.pdf" >IMG_0007</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0008.pdf" >IMG_0008</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0009.pdf" >IMG_0009</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0010.pdf" >IMG_0010</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0011.pdf" >IMG_0011</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0012.pdf" >IMG_0012</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0013.pdf" >IMG_0013</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0014.pdf" >IMG_0014</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0015.pdf" >IMG_0015</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0016.pdf" >IMG_0016</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0017.pdf" >IMG_0017</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0018.pdf" >IMG_0018</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_0019.pdf" >IMG_0019</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Str-tytuł.pdf">Str tytuł</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Izolacje przeciwwilgociowe Pawilon XI</strong></p>  
<p style="text-align: center;">Pawilon XI izolacje - projekt</p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ P.R.Pawilon-XI- izolacje.pdf" >P.R.Pawilon XI izolacje</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ P.R.Pawil-XI- posadzki.pdf">P.R.Pawil XI- posadzki</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ III.BIOZ_.pdf" >III.BIOZ</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IV.RYS_.-SPIS1.pdf">IV.RYS. SPIS</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ OPIS-TECH1.pdf">OPIS TECH</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ paw.XI-izolacje.pdf">paw.XI izolacje</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ STR.-TYT.izol_ .XI_.pdf">STR. TYT.izol.XI</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ V.FOTO-SPIS1.pdf">V.FOTO SPIS</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ VI.instrukcja- i-karty-spis.pdf" >VI.instrukcja i karty spis</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Stwiorb izolacje Paw. XI</strong></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG2.pdf">IMG</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00012.pdf" >IMG_0001</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00022.pdf" >IMG_0002</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00031.pdf" >IMG_0003</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00041.pdf" >IMG_0004</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00051.pdf" >IMG_0005</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00061.pdf" >IMG_0006</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00071.pdf" >IMG_0007</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00081.pdf" >IMG_0008</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00091.pdf" >IMG_0009</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00101.pdf" >IMG_0010</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00111.pdf" >IMG_0011</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00121.pdf" >IMG_0012</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00131.pdf" >IMG_0013</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00141.pdf" >IMG_0014</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00151.pdf" >IMG_0015</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00161.pdf" >IMG_0016</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00171.pdf" >IMG_0017</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00181.pdf" >IMG_0018</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IMG_00191.pdf" >IMG_0019</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Str-tytuł1.pdf">Str tytuł</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Remont dachu Pawilon X</strong></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ P.R.Pawilon-X- remont-dach- i-poddasza.pdf" >P.R.Pawilon X- remont dach i poddasza</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ specyfikacja- techniczna-dach- X.pdf">specyfikacja techniczna dach X</a></p>  
<p style="text-align: center;">Projekt dachu paw. X</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ I.załącz.pdf" >I.załącz</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ II.opis-tech.pdf">II.opis tech</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ III.inf-bioz.pdf">III.inf bioz</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ IV.spis-rys.pdf">IV.spis rys</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ rys.-NR-2.pdf">rys. NR 2</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ rys.-NR-3.pdf">rys. NR 3</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ rys.-NR-4.pdf">rys. NR 4</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ rys.-NR-5.pdf">rys. NR 5</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ rys.-NR-6.pdf">rys. NR 6</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ str-tyt.pdf">str tyt</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ V.dok-foto.pdf">V.dok foto</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ zawart-oprac.pdf">zawart oprac</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Remont dachu Pawilon XI</strong></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ przedmiar-dach- pawilon-xi.pdf">przedmiar dach pawilon xi</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ stwior-pokrycie- blacha.pdf">stwior pokrycie blacha</a></p>  
<p style="text-align: center;">Projekt dach Pawilon XI</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ cytadelaxi_1_ zalacznikiopissytuacja.pdf" >cytadelaxi_1_ zalacznikiopissytuacja</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ cytadelaxi_2_ inwfoto_ib1- ib5.pdf">cytadelaxi_2_inwfoto_ ib1-ib5</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ cytadelaxi_3_ inwbud_ib1-ib5.pdf" >cytadelaxi_3_ inwbud_ib1-ib5</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ cytadelaxi_4_ projekt_a01- a15.pdf">cytadelaxi_4_projekt_ a01-a15</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Remont elewacji i wymiany stolarki Pawilon X</strong></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ P.R.Pawilon-X- elew.pdf">P.R.Pawilon X elew</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ CYTADELA-PAWION- X-ZESTAWIENIE- POMIARÓW-OKIEN.pdf">CYTADELA - PAWION X - ZESTAWIENIE POMIARÓW OKIEN</a></p>   
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ cytadela-WYKAZ- OKIEN-PAWILON- X.pdf">cytadela WYKAZ OKIEN PAWILON X</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ PAWILON-10-SYTUACJA- A3-pdf.pdf">PAWILON 10 SYTUACJA (A3) pdf</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-X-2006-b.jpg"><img class="size-medium wp-image-213" title="pawilon X- 2006 b" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawilon-X- 2006-b-202x300.jpg" alt="" width="202" height="300" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-X-2006-c.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-214" title="pawilon X- 2006 c" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawilon-X- 2006-c-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-X-2006-d.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-215" title="pawilon X- 2006 d" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawilon-X- 2006-d-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-X-2006-e.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-216" title="pawilon X- 2006 e" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawilon-X- 2006-e-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-X-opis- 08.02.2010.doc">pawilon X- opis 08.02.2010</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawion-X-2006-a.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-218" title="pawion X- 2006 a" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawion-X- 2006-a-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Ramka-88gf.pdf">Ramka 88gf</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000105.pdf" >skan0000000105</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000106.pdf" >skan0000000106</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000107.pdf" >skan0000000107</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Str-tyt-Pawilon-X.doc">Str tyt- Pawilon X</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ zdj-arch-1.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-224" title="zdj arch 1" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/zdj-arch- 1-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ zdj-arch-2.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-225" title="zdj arch 2" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/zdj-arch- 2-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ zdj-arch-3.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-226" title="zdj arch 3" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/zdj-arch- 3-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ zdj-arch-4.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-227" title="zdj arch 4" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/zdj-arch- 4-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;">SST Elewacja Pawilon X</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ ELEWACJA-SST- X-Pawilon.pdf">ELEWACJA SST X Pawilon</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ SST.-ELEW.Str_ .tyt_.X-paw..pdf">SST. ELEW.Str.tyt.X paw.</a></p>  
<p style="text-align: center;">SST Stolarka Pawilon X</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Okna-SST-X-Pawilon.pdf">Okna SST X Pawilon</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ SST.-Str.tyt_ .X-paw..pdf">SST. Str.tyt.X paw.</a></p>  
<p style="text-align: center;"><strong>Remont elewacji i wymiany stolarki Pawilon XI</strong></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ P.R.Pawilon-XI- elewacja.pdf" >P.R.Pawilon XI elewacja</a></p>  
<p style="text-align: center;">Projekt remontu</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ cytadela-PAWION- 11-zestawienie- pomiarów-okien.pdf">cytadela PAWION 11 -zestawienie pomiarów okien</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-11-b.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-237" title="pawilon 11 - b" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawilon-11- b-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-11-c.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-238" title="pawilon 11 - c" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawilon-11- c-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-11-a.jpg"><img class="size-thumbnail wp-image-239" title="pawilon 11- a" src="http://bip.muzeum- niepodleglosci.pl/wp-content/ uploads/2013/ 01/pawilon-11- a-150x150.jpg" alt="" width="150" height="150" /></a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ PAWILON-11-SYTUACJA-11-A3- 1.pdf">PAWILON 11 SYTUACJA 11 (A3) (1)</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ pawilon-XI.doc">pawilon XI</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Ramka-34.pdf">Ramka 34</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000108.pdf" >skan0000000108</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000109.pdf" >skan0000000109</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000110.pdf" >skan0000000110</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000111.pdf" >skan0000000111</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000112.pdf" >skan0000000112</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000113.pdf" >skan0000000113</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ skan0000000114.pdf" >skan0000000114</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Str-tyt-Pawilon-11.doc">Str tyt- Pawilon 11</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ WYKAZ-OKIEN-PAWILON- 11.pdf">WYKAZ OKIEN PAWILON 11</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ WYKAZ-OKIEN-PAWILON- 11.xls">WYKAZ OKIEN PAWILON 11</a></p>  
<p style="text-align: center;">SST elewacji Pawilon XI</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ ELEWACJA-SST- XI-Pawilon.pdf">ELEWACJA SST XI Pawilon</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ SST.-ELEW.-Str.tyt_ .XI-paw..pdf">SST. ELEW. Str.tyt.XI paw.</a></p>  
<p style="text-align: center;">SST stolarka Pawilon XI</p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ Okna-SST-XI-Pawilon.pdf">Okna SST XI Pawilon</a></p>  
<p style="text-align: center;"><a href="http:// bip.muzeum-niepodleglosci.pl/ wp-content/uploads/2013/01/ SST.-Str.tyt_ .XI-paw..pdf">SST. Str.tyt.XI paw.</a></p>  

Nota: Zmiany techniczne.

Liczba wyświetleń: 13219